• Haziran 13, 2019
  • No Comment
  • 56

Sokak Turnuvasında Zaferi Milli Fırtınası !

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu sokaklar bizim projesinde dereceye giren mahalle takımları için ödül töreni düzenlendi. Ordu…

 Sokak Turnuvasında Zaferi Milli Fırtınası !

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu sokaklar bizim projesinde dereceye giren mahalle takımları için ödül töreni düzenlendi.

Ordu Vali Yardımcısı Adem Öztürk düzenlenen törende konuşmalarını gerçekleştirdi. Öztürk: ”Sporun gelişmesi ve yayılması noktasında güzel çalışmalar yapıyoruz.Bu çalışmalardan birisi de Sokaklar Bizim projesiydi.Bu proje kapsamında mahallelerimizdeki gençleri sporla buluştururduk ve çeşitli etkinlikler yaptırdık.”dedi.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ise yaptığı konuşmada: ”Projemiz ile birlikte 6 mahallemizden daha çok sokakta zamanlarını geçireceği gençlerimiz spor alanlarına çekilmiş oldu.Ramazan ayı boyunca maçlara çıktılar,mahallesi ile beraber muhtarlarımızın başkanlığında bir aidiyet duygusu içinde bir bütünlük oluşturdular.Fair Playi ön planda tuttular.” diye konuştu.

Futbol turnuvasında Zaferi Milli Mahallesi birinci, Durugöl Mahallesi ikinci, Şahincili Mahallesi üçüncü oldu. Basketbol turnuvasında Karşıyaka Mahallesi birinci, Zaferi Milli Mahallesi ikinci ve Selimiye Mahallesi üçüncü oldu.

Başarılı olan sporculara kupaları ve madalyaları , turnuvaya katılan mahalle muhtarlarına Vali Yardımcısı Adem Öztürk,ve Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi.

Ordu Hayat

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir