Soner Solmaz, Akkuş Belediyespor’a Geri Döndü !

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Ekiplerinden Akkuş Belediyespor transfer çalışmaları kapsamında daha önce 3 sezon Akkuş Belediyespor forması giyen Soner Solmaz’ı kadrosuna kattı.

Geçen sezondan sonra bu sezon kadrosunu oldukça güçlendiren ve ligde Play-Off hedefleyen Akkuş Belediyespor, bir transfer daha yaptı.Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig Ekiplerinden Akkuş Belediyespor, daha önce 3 sezon Akkuş Belediyespor forması giyen Soner Solmaz’ı kadrosuna kattı.

Akkuş Belediyespor’un hedefleri olan bir takım olduğunu ve yeniden yeşil beyazlı formayı giydiği için mutlu olduğunu belirten Soner Solmaz, “Daha önce 3 sezon boyunca Akkuş Belediyespor forması giymiştim ve güzel başarılar elde etmiştik. Tekrar Akkuş Belediyespor’a gelme nedenim Akkuş’un her sene voleybolda hedef yükseltmesiydi. Bu yıl da önce play- off ardından Efeler Ligi hedefi var. Ben de bu yıl bu başarıda yer almak için elimden geleni yapacağım ve inşallah bu yıl Akkuş Belediyespor’u Efeler Ligi’nde göreceğiz. Ligin ikinci yarısına bu hafta deplasmanda oynayacağımız Şiran Akademi maçıyla başlayacağız. İnşallah deplasmandan galibiyetle dönüp ikini yarıya iyi bir başlangıç yapacağız. Tekrar Akkuş Belediyespor’a döndüğüm için mutluyum” dedi.

1994 doğumlu olan Soner Solmaz,Bosch, Tofaş, Kula Belediyesispor, Fındıklı Spor, Akkuş Belediyespor, Bulancak Belediyespor, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor ve Niksar Belediyespor takımlarında oynamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!