Mart 20, 2023

”Soyunma Odalarımız, Tribünlerimiz Yetersiz”

Ordu Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, sezonun bitmesinin ardından Ordu ve ilçelerdeki tesislerin yetersiz olmasını dile getirmeye devam ediyor.

2018-2019 sezonunda Ordu için yetersiz olan tesislerde maç planlaması konusunda oldukça başı ağrıyan Ordu Futbolu için, sezonun neredeyse sonuna gelinmesinin ardından itiraflar arka arkaya geliyor. Liglerin bitmesiyle birlikte tesislerin yetersiz olduğunu dile getiren Ordu Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, geleceğimizi futbol sahaları ve tesisleri kurtaracak dedi.

”Eksiklerimiz Var”

Ordu Futbolu’nda birçok kategoride yaklaşık 1400 futbol maçının oynandığını belirten Ali Osman Osma: ”Her Sene Bölgesel Amatör Lig, Kadın Futbol Ligi ,1. Ve 2.Amatör Ligleri, U-11-12-13-14-15-16-17-19 Ligleri, Türkiye Şampiyonaları, Üniversiteler Arası Şampiyonalara ve İlimize Ait Okullar Arası Futbol Müsabakaları olmak üzere toplamda 1400 futbol müsabakaları ve bunun iki katı antrenmanlar yapılmakta. Merkezi, Spor Toto Altınordu Tesisleri olmak üzere ilçelerimizde futbol tesislerimiz, soyunma odalarımız, tribünlerimiz yetersiz! Eksiklerimiz Var! Gençlerimizin daha iyi şartlarda yetişmesi için, geleceğimizi futbol sahaları ve tesisleri kurtaracak.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!