Spor Malzemeleri İlçelere Ulaştı !

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönderilen spor malzemeleri Ordu’nun Kumru, Korgan, Perşembe, Kabadüz, Ünye, Çamaş ve Gülyalı İlçelerine dağıtıldı.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kumru, Korgan, Perşembe, Kabadüz ve Gülyalı İlçe Müdürlüklerinde ücretsiz olarak devam eden Taekwondo, Güreş, Boks, Wushu, Muay Tai, Basketbol, Voleybol ve Hentbol kurslarına katılan sporculara Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönderilen spor malzemeleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sporculara teslim edildi.

Ordu’nun ilçelerinde binlerce genç için eşofman, güreş mayosu, güreş ayakkabısı, basketbol topu, voleybol topu, hentbol topu, boks eldiveni, boks kaskı, dişlik, bandaj, atlama ipi, safeguard, darbe yastığı, açık pu kask, camlı pu kask, çekme lastiği, raket ellik ve top taşıma filesinden oluşan spor malzemeleri İlçe Müdürlüğü spor salonlarında antrenör ve sporculara teslim edildi.

Gençlerin spor alanında daha aktif olmalarını sağlamak, sosyal ve kültürel aktivitelerini geliştirmek istediklerini belirten Ordu Gençlik ve Spor il Müdürü Mustafa Genç, “Gençlerimizin daha sağlıklı yetişmelerine yardımcı olmak, içlerindeki yeteneği ortaya çıkarmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Bu kapsamda sporcularımızın antrenmanlarda kullanacakları spor malzemelerini teslim ettik” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!