• Aralık 25, 2019
  • No Comment
  • 73

Sporculara Malzeme Dağıtıldı !

Ordu Sporcu Eğitim Merkezi sınavlarını kazanıp Merkeze yerleşen sporculara Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından spor malzemesi dağıtıldı. Ordu Gençlik Merkezi…

 Sporculara Malzeme Dağıtıldı !

Ordu Sporcu Eğitim Merkezi sınavlarını kazanıp Merkeze yerleşen sporculara Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından spor malzemesi dağıtıldı.

Ordu Gençlik Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan programa AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adem Atik, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Sporcu Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Boztepe, antrenörler ve sporcular katıldı.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç yaptığı açıklamada; “2019 -2020 öğretim yılının başlaması ile sporcu eğitim merkezimizin sporcu sayısının arttığını, gündüzlü ve yatılı olmak üzere üç farklı branşta eğitim görüldüğünü söyledi. Gençlik ve Spor Bakanlığımız son yıllarda spora büyük yatırımlar yaptı. Buradaki amaç ülkemizi en üst düzeyde yurtdışında temsil edip bayrağımızı dalgalandırmak olduğunu bu kapsamda da spora ve sporculara çok büyük desteklerin verildiğini ayrıca başarılı sporcuların Sporcu Eğitim Merkezi ne girip spor malzemelerinin Gençlik ve spor Bakanlığı tarafından karşılandığını ayrıca yıldızlar kategorisine geldiği zamanda burs bağlandığını ve Bakanlığımızın sporculara başarılı olmaları için maddi manevi tüm desteklerini verdiğini söyledi. Ayrıca sporculara öğütlerde bulunan İl Müdürü Genç; “başarı sizlerin elinde, antrenmanların devamlılığını okul hayatında da sporcuyum diye dersleri aksatmayıp iki alanda da en iyisi olmanın hedefi içinde olmalısınız bu sayede büyük başarılara adınızı yazdırabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunmamız için bizden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Ordu Valimiz Sayın Seddar Yavuz’a ve emeği geçen herkese sizler adına teşekkür ediyorum” dedi.

Related post

Amatör Kulüplere Malzeme Desteği !

Amatör Kulüplere Malzeme Desteği !

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yaptığı açıklamada, Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden 19 takıma kış şartlarında antrenman konusunda yardımcı olma amacıyla…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir