Mayıs 31, 2023

TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Başkan Şükrü Bodur, yaptığı açıklamada kayyum yönetimindeki 2.Amatör’de yer alan Orduspor ile birleşebileceklerinin sinyallerini verdi.

Ordu Futbolu’nda son yıllarda yaz döneminde takımların birleşmesi konusu ayyuka çıkarken, özellikle iki sezon öncesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Orduspor’un birleşmesi oldukça gündemde kalmıştı. 2021-2022 sezonu öncesinde ise 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Başkan Şükrü Bodur yine birleşmenin sinyallerini verdi.

TFF 3.Lig’de 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün, Ordu şehrinin efsanesi olan Orduspor ile bir bağlantısı olmadığını söyleyen Şükrü Bodur: “Efsane Orduspor 2. Amatör Ligdedir. Bugün başkanı olduğum 52 Orduspor ve diğer takımın efsane Orduspor ile hiçbir bağlantısı yok. Borçlar kapanırsa kayyum yönetiminde olan Efsane Orduspor ile birleşiriz” ifadelerini kullandı.

Gülyalı’da bulunan Kulüp Tesisleri’nde Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki ile basın toplantısı düzenleyen Şükrü Bodur, takımın ise bu sezon 2.Lig’e yükselme hedefiyle mücadele edeceğini belirtti.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “Şükrü Bodur ”Orduspor İle Birleşebiliriz”

  1. Büyük başkan seni seviyoruz aynen böyle devam şu sıkıntılı günlerde yüzümüzde bir tebessüm bırakıyorsunuz DSİ bodrumlarına mahkum ettiğiniz takıma muhtaç kalmanızı Orduspor 1967 mız lige çıkması sebebiyle yaşadığınız tedirginliği görmek çok zevkli sizi seviyoruz aynen böyle açıklamalara devam etmenizi şahsen istiyorum iyi ki varsınız ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!