Mart 27, 2023

Şükrü Bodur ve Savaş Şimşek, 52 Orduspor Futbol Kulübü Maçında !

TFF 3.Lig 2.Grup’ta 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Yeni Ordu Stadyumu’nda 1-1 berabere kaldığını Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor maçında bu sezon bir ilk yaşandı.

Ordu’da uzun yıllar boyunca Orduspor üzerinde birleşme konusu konuşulurken, son dönemlere ise 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Orduspor 1967 A.Ş. arasında bir birleşme olabileceği söylentileri çıkmıştı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ve Ordu Valisi Tuncay Sonel birleşme konusunda olumlu açıklamalar yapmazken, 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor maçında iki kulübün başkanı bir araya geldi.

Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanan maçın protokol tribünde bu sezon bir ilk yaşandı. 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur’un yanında Orduspor 1967 A.Ş. Başkanı Savaş Şimşek yer alırken, iki Başkan maçı yan yana izledi. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yapılan açıklamada: “Bugün oynadığımız Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor müsabakasında bizlere destek veren ve takımımızın müsabakasını takip eden Ordumuzun 3. Ligde mücadele eden takımlarından Orduspor 1967 A.Ş kulüp başkanı Savaş Şimşek’e desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Şükrü Bodur ve Savaş Şimşek’in bu süreçte nasıl bir yol izleyeceği ve olası birleşme konusunda açıklama yapıp yapmayacakları merak ediliyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!