Şükrü Bodur’dan, Kampa Çıkarma !

2.Etap çalışmaları için Erzurum’da bulunan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ve yöneticiler kampı ziyaret etti.

2020-2021 sezonu hazırlıklarına Erzurum kampı ile devam eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, hazırlık maçında Ofspor’a karşı alınan mağlubiyetin ardından, Şükrü Bodur kampa bir takım ziyaretlerde bulundu.

Ayağının tozuyla antrenmanı seyreden Şükrü Bodur, daha sonra ise yaptığı açıklamada

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Erzurum kampını ziyaret “Buraya kamp için geldik. 10 gündür burada çalışmalarını sürdüren bir takım var ve biz de bir bakalım dedik. Yöneticilerle birlikte ziyaret ederek antrenmanı seyrettik. Takımı istekli ve arzulu gördük. Umut veriyorlar. Bizi hedefimize götüreceklerine inanmışlar. İnşallah sezon sonunda hedefimize ulaşacağız. Bunlar birlik ve beraberlikle olan şeyler. Güzel şeyler olacağına inanıyorum.” dedi.

Yeni sezon planlamasını şampiyonluk üzerine kurduklarını dile getiren Bodur: “Biz bu yola çıkarken, yeni sezon ile ilgili hedeflerimizi görüştüğümüzde yönetim ile bu sene üst lige çıkmamız gerektiğinin kararını aldık. İyi transferler ve nokta transferler yaptık. Ben bu çocukların bu işi başarıp, ipi göğüsleyeceklerine inanıyorum.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!