- Temmuz 28, 2023
- No Comment
- 139
Şükrü Kaan Kılıçaslan Takım Arıyor
Kariyerinde 52 Orduspor Futbol Kulübü forması ile attığı gollerle dikkat çeken ve geçen sezon 2.Lig ekibi Nazilli Belediyespor forması giyen…
Kariyerinde 52 Orduspor Futbol Kulübü forması ile attığı gollerle dikkat çeken ve geçen sezon 2.Lig ekibi Nazilli Belediyespor forması giyen Şükrü Kaan Kılıçaslan, yeni sezon öncesinde teklifleri değerlendirmeye aldı.
2020-2022 yılları arasında 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde forma giydikten sonra takımdan ayrılan ve Nazilli Belediyespor’a transfer olan Şükrü Kaan Kılıçaslan, beklentilerin uzağında bir sezon geçirmişti. Nazilli Belediyespor’da kariyerinde hatırlamak istemeyeceği bir sezon geçiren tecrübeli forvetin yeni sezonda forma giyeceği takım merak ediliyor.
Nazilli Belediyespor forması ile 30 karşılaşmada 5 gol atan Şükrü Kaan, son golünü 20 Kasım 2022’de atarken bu tarihten bu yana gol atamamıştı. Nazilli Belediyespor yönetimi de aldığı karar neticesinde ‘performansı yetersiz görülen ve beklentilere cevap veremeyen’ futbolcu olarak gördüğü Şükrü Kaan Kılıçarslan’ı kadro dışı bırakmıştı. Sözleşmesi sona eren 27 yaşındaki oyuncuya 3.Lig’den birçok teklif olduğu öğrenildi.
Şükrü Kaan Kılıçarslan 65 kez giydiği 52 Orduspor Futbol Kulübü forması ile rakip filelere 26 gol atmıştı.
SAMET KARADAĞ