Mart 29, 2023

Süleyman Bayraktar, Kramponları Yeniden Giydi !

Ordu Amatörü’nün renkli takımlarından birisi olan Kotyora Futbol Kulübü, daha önce takımla 2.Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan ve kulübün kurucularından birisi olan Süleyman Berk Bayraktar’ı kadrosuna kattı.

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele ettiği 2021-2022 sezonunu mutlak Play-Off potasında bitirmek isteyen ve bu hedefte ilerleyen Kotyora Futbol Kulübü’nde Emre Kuran’ın Ulubey Belediyespor’a gitmesiyle hücum hattına transfer beklenirken, dış transferde ilk hamle savunmaya geldi.

Kotyora Futbol Kulübü’nün 2017-2018 sezonunda mücadele ettiği Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan kadronun parçası olan Süleyman Bayraktar, daha sonra Ordu 1.Amatör Lig’de Orduspor formasıyla şampiyon olmuştu. Bir sezon sonra Orduspor 1967 A.Ş.’ye geçen 1997 doğumlu, ligi lider bitiren takımla Bölgesel Amatör Lig’e çıkma sevinci yaşamıştı:

Futbolcu olarak yaşadığı şampiyonluklara genç yaşında antrenörü olduğu Ordu Demirspor altyapısında da yaşayan Bayraktar, daha sonra eşofmanları giyerek Teknik Direktör Ali Rıza Sinan Bayraktar’ın teknik heyetinde yer almıştı.

İlk olarak Ali Rıza Sinan Bayraktar ile 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde çalışan Süleyman Berk Bayraktar, maç analiz uzmanı olarak görev aldı. Kısa süre sonra yeniden sahalara dönen savunma oyuncusu, 2021-2022 sezonunun ikinci yarısında Kotyora Futbol Kulübü forması giyecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!