• Eylül 29, 2023
  • No Comment
  • 208

Süper Lig’de 7.Haftanın Perdesi Samsun’da Açılıyor

2023-2024 sezonunda 7.hafta karşılaşmalarının ilk maçı bugün saat 20:00’da Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu’nda Yılport Samsunspor ile Gaziantep Futbol Kulübü…

 Süper Lig’de 7.Haftanın Perdesi Samsun’da Açılıyor

2023-2024 sezonunda 7.hafta karşılaşmalarının ilk maçı bugün saat 20:00’da Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu’nda Yılport Samsunspor ile Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş. arasında oynanacak.

Trendyol Süper Lig’e kötü başlangıç yapan Yılport Samsunspor ile Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş. ligin 7.haftasında karşı karşıya geliyor. Aldığı kötü sonuçların ardından sezon başında başladığı teknik direktörler ile yollarını ayıran iki ekibin mücadelesi ile ligde 7.haftanın perdesi açılacak.

Karadeniz ekibi Yılport Samsunspor geçen haftanın ardından teknik direktör Hüseyin Eroğlu ile yollarını ayırırken Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş. maçı öncesinde ise yeni teknik direktörle anlaşma sağlamadı. Gaziantep Futbol Kulübü A.Ş. ise Erdal Güneş ile başladığı sezonda geçen hafta yeniden takıma dönen Şumudica ile ilk galibiyetini almıştı.

Yılport Samsunspor ile Gaziantep Futbol A.Ş. arasındaki karşılaşma bu akşam saat 20:00’de Yeni 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Related post

Başkan Açıkladı: ”Gelirleri Bana Ait Olsa Yeni Stadyum Yapabilirim”

Başkan Açıkladı: ”Gelirleri Bana Ait Olsa Yeni Stadyum Yapabilirim”

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor’da başkan Yüksel Yıldırım, Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu’nda 3 Eylül’de yaşanan yağış sıkıntısı hakkında yaptığı…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir