Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Adem Bekar, Turgutluspor müsabakasında yeni transferlerin iyi mücadele ettiğini belirterek, ligde kalacaklarını dile getirdi.

Turgutluspor galibiyetiyle kendine gelen Fatsa Belediyespor’da Başkan Adem Bekar, teknik heyet, futbolcular ve yönetimin bir uyum içerisinde olduğunu söyledi.

“Var gücümüzle çalışıyoruz”

‘Tarihinde bir çok başarılara imza atmış, Futbolun sporcu anlamında ki en yüksek mertebesi olan “Milli Takım Kaptanını” yetiştirmiş Fatsa Belediyesporumuzun bugünkü bulunduğu yeri hak etmediğini, asla olması gereken yerinin bu olmadığını biliyoruz’ diyen Bekar, şunları kaydetti; “Ancak her takımda olduğu gibi hayatın gerçekleri içerisinde var olan inişler ve çıkışları maalesef kulübümüzde de yaşadı. Bizler göreve geldikten sonra, Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla bir eylem planı hazırlayarak işe koyulduk. Elbette ki elimizde sihirli bir değnek yok! Ancak olması gerekeni yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yönetim kurulu üyelerimiz, teknik kadro ve sporcularımızla bir toplantı yaparak tüm detayları istişare ettik. Borçlarından dolayı transfer tahtası kapanan ve transfer yasağı gelen kulübümüzün transfer tahtasını açtırarak ara transfer döneminde hiç zaman kaybetmeden ihtiyaç olan bölgelere 5 sporcu transferi yaptık.”

“Hak ettiğimiz yere geleceğiz”

Ligde kalacaklarına inançlarının tam olduğunu belirten Bekar; “Transfer yasağımızı kaldırdık. Yeni transferlerimiz de kısa sürede iyi uyum sağladılar. Bu süreçte risk aldık. Transfer yasağımızı çözmeden önce bu oyuncularla ön protokol imzaladık. Bizimle kamp yaptılar. Transfer yasağı işini çözünce de resmi sözleşmeye imza attılar. Turgutluspor müsabakasında da gayet güzel oynadılar. Ligde kalacağımıza inanıyorum. Hırsımız da çok iyi. Takımda birliktelik gayet iyi. Teknik heyet, futbolcular ve yönetim iyi bir uyum içerisindeyiz. İnşallah daha iyi olacak ve ligde kalacağız. Fatsa Belediyespor’u hak ettiği yere gelecektir” dedi.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!