- Haziran 18, 2023
- No Comment
- 78
Taraftarlar Bir Araya Gelecekti, Yağmur Engelledi
TFF 2.Lig’de mücadele eden Bursaspor’da taraftarların kulüp tesisleri önünde planladığı organizasyon, yağmur sebebiyle ertelendi. Türk Futbolu’nun lokomotif takımlarından birisi olan…
TFF 2.Lig’de mücadele eden Bursaspor’da taraftarların kulüp tesisleri önünde planladığı organizasyon, yağmur sebebiyle ertelendi.
Türk Futbolu’nun lokomotif takımlarından birisi olan ve hem Süper Lig’de şampiyonluk yaşayarak hem de Türkiye’i Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Bursaspor’da, yeni sezon öncesinde taraftarlar bir araya gelecekti. Zor günler geçiren ve 2.Lig’de mücadele eden Bursaspor’da taraftarların organizasyonu ertelendi.
Bursaspor taraftarı ‘Başka Bursaspor yok’ sloganıyla cumartesi akşamı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde toplanacaktı. Bursaspor Kulübü de bu organizasyona, “Bursa=Bursaspor, başka Bursaspor yok!” mesajıyla destek vermişti. Cumartesi günü saat 19.30’da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde toplanacak ve ‘Başka Bursaspor yok’ diye haykıracaklardı ve Twitter üstünden organize olan Bursaspor taraftarı, “Bursaspor yaşasın istiyoruz. Çocuklarımızla, eşlerimizle tesislerdeyiz. Başka Bursaspor yok!” mesajı altında birleşmişti.
Bursaspor taraftarları, organizasyonu, aşırı yağış sebebiyle ertelediklerini duyurdu.
SAMET KARADAĞ