“Taraftarlarımızın Önünde Kazanacağız”

TFF 3.Lig 1.Grup ekibi Yeni Orduspor, kritik Silivrispor müsabakası hazırlıklarına devam ederken, takımın orta saha oyuncularından Hamit Yıldırım, kazanarak galibiyeti de taraftarlara armağan edeceklerini söyledi.

Teknik Direktör Telat Özden nezaretinde Silivrispor müsabakası öncesinde dün Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri’nde taktik antrenman gerçekleştiren Yeni Orduspor’da tüm planlar galibiyet üzerine yapılıyor.

“Ne yaptığımızı biliyoruz”

Orta saha oyuncusu Hamit Yıldırım, sorunları aşmaya devam ettiklerini belirterek; “Çok şanssız puanlar kaybettik. Deplasmanda aldığımız 1 puanın avantajını ligin sonuna doğru göreceğiz. Yenilmeyen bir takımız ama gol sorunlarımız var. Bu da sezon başında beraber çalışmadığımız için. Artık birbirimizi tanımaya başladık. Takım oyunu da oturmaya başladı. Ne yaptığımızı biliyoruz” dedi.

“3 puanı almak istiyoruz”

Taraftarlardan destek isteyen genç oyuncu; “Silivrispor’u yenerek taraftarlarımız önünde ilk galibiyetimizi almak istiyoruz. Zorlu bir rakip. Potaya da artık yakınlaştık. Taraftarlarımızın önünde 3 puanı almak istiyoruz. Bize destek olsunlar. Biz maddi manevi artık her şeyi geçtik. Sadece bizi 90 dakika boyunca desteklesinler” diye konuştu.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!