Mart 26, 2023

Tek Yürek 52 Birleşmeye Karar Verdi !

Orduspor Tribünlerinden inmeyen Taraftar Gruplarından birisi olan Tek Yürek 52 yaptığı açıklamada Orduspor’a daha güçlü destek olmak için Forza Fidangör ile birleşme kararı verdi.

Orduspor’un Bölgesel Amatör Lig’de maddi ve manevi anlamda verdiği destekle adından oldukça söz ettiren ve takımın bu günlere gelmesinde büyük emekleri olan taraftar gruplarından birisi olan Tek Yürek 52 Taraftar Grubu, birleşme açıklaması yaptı.

Sosyal medyadan yaptıkları açıklamada tribünlerde ve saha dışında daha destek verme amacı doğrultusunda Forza Fidangör Taraftar Grubu çatısı altında birleşme kararı aldığını açıkladı. İşte o açıklama

”UZUN YILLAR ORDUSPOR TRÜBÜNLERİNDE FAALİYET GÖSTEREN AKINCILAR TARAFTAR GRUBUMUZ KULUBÜMÜZÜN ZOR YILLARINDA YAŞAM MÜCADELESİ VERDİĞİ YILLARDA ‘ TEK YÜREK 52 ‘ İSMİ İLE DESTEĞİNE DEVAM ETMİŞTİR. GRUBUMUZ BU ZAMAN SÜRESİNDE ORDUSPORUMUZA TRÜBÜNDE OLDUĞU KADAR SAHA DIŞINDADA SOSYAL YAŞAMDA EKONOMİK YAŞAMDA VE SANAL MEDYADA TAKIMIMIZIN YANINDA OLMUŞTUR. ANCAK GELİŞEN OLAYLAR KARŞISINDA GRUBUMUZ ORDUSPORUMUZA DAHA GÜÇLÜ DESTEK VERMEK İÇİN TEK YUMRUK TEK YÜREK OLMAK İÇİN FORZA FİDANGÖR TARAFTAR GRUBU ÇATISI ALTINDA BİRLEŞMEYE KARAR VERMİŞTİR. BU ZAMANA KADAR GRUBUMUZA KATKI SAĞLAYAN ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ. AYNI MÜCADELEYİ YİNE ‘ FORZA FİDANGÖR ‘ TARAFTAR GRUBU ALTINDADA GÖSTERMELERİNİ BEKLİYORUZ.”

SAMET KARADA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!