• Mart 3, 2020
  • No Comment
  • 65

Teknokent, Yarı Finallerde !

Liselerarası B Bayanlar Basketbol Yarı Finalleri başladı. Bartın’da devam eden şampiyonada Ordu’yu Teknokent Lisesi temsil ediyor. Giresun ve Kıbrıs takımlarının…

 Teknokent, Yarı Finallerde !

Liselerarası B Bayanlar Basketbol Yarı Finalleri başladı. Bartın’da devam eden şampiyonada Ordu’yu Teknokent Lisesi temsil ediyor.

Giresun ve Kıbrıs takımlarının çekildiği Liselerarası B Bayanlar Basketbol Yarı Finalleri’nde ilk günü maç yapmadan bay geçen Ordu Teknokent Lisesi, bugün geçen yıl Türkiye 2’ncisi olan Ankara ile karşılaşacak.

Zor bir gruba düşen Ordu Teknokent Lisesi, gruptaki ikinci müsabakasında ise geçen sezonun Türkiye 3’ncüsü Düzce temsilcisiyle karşı karşıya gelecek.

Antrenör Güvenç Gürol, Liselerarası B Bayanlar Basketbol Grup Eleme Müsabakalarında başarılı olduklarını hatırlatarak, Yarı Finallerde de ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi.

Ankara ve Düzce ekiplerinin geçen yıl Türkiye derecesi yaptıklarını hatırlatan Gürol, buna rağmen her iki müsabakaya galibiyet parolasıyla çıkacaklarını dile getirdi.

Dün start alan Liselerarası B Bayanlar Basketbol Yarı Finalleri, 7 Mart Cumartesi günü oynanacak olan karşılaşmalarla sona erecek.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Teknokent, Gattuso’ya Emanet

Teknokent, Gattuso’ya Emanet

İlhan Şahin’in Ordu’ya kazandırdığı okullar ve o okullarda yaptığı sportif başarılar aşikar iken bu sene yeni açılan Özel Ordu Teknokent Koleji’nde…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir