Mart 24, 2023

”Tekrar Orduspor geldi demek için mücadele vereceğiz”

TFF 3.Lig 1.Grup ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü Teknik Direktörü Ergin Döner, Şükrü Bodur’un kulübün başına geçmesiyle Orduspor ruhunun tekrar hissedildiğini dile getirdi.

Takımla birlikte antrenmanlara devam eden Ergin Döner, ikinci yarıya hazır bir şekilde girmek için oyuncuların üzerine titriyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün hak ettiği yerin düşme potası yakınları olmadığını söyleyen Döner, önceliklerinin düşme potası çevresinde kurtulmak olduğunu dile getirdi.

Düşme potasına yakın olmalarına rağmen bunun hedef koymalarına engel olmadığını belirten Döner, alınan beraberliklerin yanına galibiyetlerin eklenmesiyle hak ettikleri yere doğru gideceklerini ifade etti.

“Hep beraber başaracağız”

Orduspor kültürünün yaşatılmaya devam edeceğini aktaran başarılı çalıştırıcı; “Şükrü Bodur’un ismi geçtiği zaman Orduspor ruhunu herkes hissediyor. İnsanların yüzünde gülücükler açıyor. Çünkü menfaat olmadan kulübün başına geçip bunları herkes yapmaz. Başkanımız bize güvendi. Onun gelmesiyle bizim de Orduspor kültürünü en iyi şekilde arkadaşlarımıza yansıtıp, futbolcuları en üst seviyeye taşımak istiyoruz. Şehir olarak biraz futboldan uzaklaştık. Bu uzaklaşmayı bizim başarımızla beraber bertaraf etmek istiyoruz. Orduspor ismini tekrar en iyi şekilde insanlara izlettirmek istiyoruz. Tekrar Orduspor geldi demek için mücadele vereceğiz. Hazırlıklarımız tüm hızıyla sürüyor. İkinci devreye iyi başlamak istiyoruz. İnşallah bu takım hak ettiği yerlere gelecektir” dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!