- Ağustos 15, 2019
- No Comment
- 104
Telat Özden Dümene Geçti !
Yaptığı kongrenin ardından teknik direktör arayışlarına giren Yeni Orduspor, listedeki ilk aday Telat Özden ile anlaşma sağladı. Temel Aşar’ın Başkanlık…
Yaptığı kongrenin ardından teknik direktör arayışlarına giren Yeni Orduspor, listedeki ilk aday Telat Özden ile anlaşma sağladı.
Temel Aşar’ın Başkanlık görevine getirilmesinin ardından ilk olarak teknik direktör sorununu çözmek isteyen Yeni Orduspor, Ordulu teknik direktör Telat Özden’e teklif götürmüştü. Özden, kendisine iletilen teklifi fazla bekletmeden kabul etti ve Yeni Orduspor’un teknik direktörü oldu.
Kongre öncesinde de dirsek temasında olan Temel Aşar ve Telat Özden’in jet hızıyla transfer çalışmalarına başladığı öğrenildi. Özden’in transfer listesinin yönetime verdiği ve yeni sezonda kümede kalacak bir takım yaratacağı belirtildi.
Daha önce Zonguldak Kömürspor, Körfez Spor Klübü, Altınova Belediyespor, Derincespor, Adıyaman 1954 kulüplerini çalıştıran Özden 2017-2018 sezonunda Adıyaman 1954 Spor’un başında şampiyonluk yaşayarak takımı 3.Lig’e çıkarmıştı. Özden son olarak Bartınspor’u çalıştırmıştı.
SAMET KARADAĞ