- Ağustos 11, 2023
- No Comment
- 199
Telat Özden’den Hücuma Tanıdık Transfer
Bölgesel Amatör Lig’de Tire 2021 Futbol Kulübü’nde görev yapan Ordulu teknik direktör Telat Özden, yönetime verdiği rapor doğrultusunda takımın hücum…
![Telat Özden’den Hücuma Tanıdık Transfer](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/oguz-saltabas.png)
Bölgesel Amatör Lig’de Tire 2021 Futbol Kulübü’nde görev yapan Ordulu teknik direktör Telat Özden, yönetime verdiği rapor doğrultusunda takımın hücum hattına Oğuz Saltabaş transferini yaptırdı.
Ordu’da Orduspor 1967 A.Ş.’yi Bölgesel Amatör Lig’den 3.Lige çıkardıktan sonra ilk sezonda kötü sonuçlar alan ve takımın başında sadece 15 maç kalmıştı. Telat Özden, Orduspor 1967 A.Ş.’yi çalıştırmadan önce 52 Orduspor Futbol Kulübü’nü de çalıştırırken bu sezon görev alacağı Tire 2021 Futbol Kulübü’ne tanıdık transferleri yapmaya devam ediyor.
Şampiyonluk sevinci yaşadığı Orduspor 1967 A.Ş.’den Mustafa Bayhan ve Arda Saltan’ı İzmir ekibine getiren Telat Özden, Orduspor 1967 A.Ş. kariyerinde Bölgesel Amatör Lig’de 9 maçta 5 gol ve 3.Lig’de 35 karşılaşmada 7 gol atan tecrübeli forvet Oğuz Saltabaş ile yeniden buluştu ve Tire 2021 Futbol Kulübü’ne aldı.
Kariyerinde 14 farklı takımda forma giyen ve kariyerinin son anlarına gelen 34 yaşındaki Oğuz Saltabaş, geçen sezon forma giydiği Talasgücü Belediyespor’da şampiyonluk sevinci yaşamış ve Bölgesel Amatör Lig’de sahaya çıktığı 26 maçta 10 gol atmıştı.
Samet Karadağ