Tenis Kortlarında Yenileme ve Büyütme Çalışmaları Başladı !

default

Ordu’da 7’den 70’e herkesin spor yapması için birçok projeye imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi, mevcut tesislerde yenileme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda da Altınordu ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan ve ORTUR A.Ş tarafından kullanılan 2 adet tenis kortunda yenileme ve büyütme çalışmaları başladı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve başlamasından sonra spor alanında yaptığı yatırımlarla Ordu’yu amatör sporların başkenti yapmayı hedefleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde başlattığı çok amaçlı spor sahası yatırımlarını sürdürüyor. 19 ilçenin tamamında spor yatırımları gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi mevcut spor tesislerinde yenileme çalışmalarına hız verdi.

2 ADET TENİS KORTUNUN ÜZERİ KAPATILIP, TRİBÜN YAPILIYOR

Yapıldığı günden bu yana binlerce genci tenis sporu ile tanıştıran ve onlarca başarılı organizasyon yapan tenis kortlarında yenileme çalışmalarına hız veren Büyükşehir Belediyesi üzeri açık olan 2 adet kortu daha kullanışlı hale getirmek için çalışmalara başladı. ORTUR A.Ş tarafından kullanılan tenis kortlarında yapılacak çalışma ile 2 adet açık akrilik tenis kortu 18×36 ölçülerinde yeniden düzenlenerek üstü kapatılacak. Ayrıca kortlara tribün, ısıtma ve aydınlatma sistemleri de yapılarak daha kullanışlı hale getirilecek. Kısa süre önce başlayan çalışmaların tamamlanması ile birlikte yeniden tenisseverlerin hizmetine sunulacak olan kortların yaz-kış kullanılması hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!