TFF-TÜFAD Antrenör Gelişim Semineri Sona Erdi !

Ordu Futbol Antrenörlerinin gelişine katkı sağlama amacıyla yapılan TFF-TÜFAD Ordu Şubesi ‘Dursun Karamustafa (Rado)’ 1.UEFA Sürekli Antrenör Gelişim Semineri 20 Aralık tarihinde Durugöl Gençlik Merkezi’nde yapıldı.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi önderliğindeki ‘Dursun Karamustafa (Rado)’ 1.UEFA Sürekli Antrenör Gelişim Semineri Durugöl Gençlik Merkezi’nde yapıldı. UEFA Belgesi ve profesyonel kaleci diploması olan Ordulu antrenörler ve eğitmenlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Ordu TFFHGD Yönetim Kurulu ve İl Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamada: ”Ordu Tüfad Şubesi Dursun Karamustafa UEFA Sürekli Gelişim Seminerine katılan İl Hakem Kurulu Başkanımız Kahraman Minnet ve Hakem Atama Sorumlumuz Metin Cebeci Değişen Oyun Kuralları ile alakalı bilgiler verdiler. Seminere katılan antrenörlerimize başarılar diler, eğitimin ilimiz futboluna hayırlı olmasını dileriz.” açıklamaları yapıldı.

Konuşmaların ardından seminere adı verilen Dursun Karamustafa’ya Orduspor’dan takım arkadaşları Üstün Türközer, Turgay Güney, Güven Türközer ve Şükrü Bekiroğlu tarafından plaket takdim edildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!