TFF’den Açıklama: ”Ligler Bir Hafta Ertelendi” !

Türkiye Futbol Federasyonu, resmi sitesinden yaptığı açıklamada hafta sonunda oynanması gereken profesyonel lig, Kadınlar 2.Ligi ve Bölgesel Amatör Lig maçlarının tüm yurtta beklenen olumsuz hava şartlarından dolayı bir hafta kaydırıldığını belirtti.

2021-2022 sezonunda hafta sonu oynanması gereken 1, 2 ve 3.Lig maçlarının yanı sıra Kadınlar 2.Lig ve BAL’ın ertelendiği açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu konuyla ilgili açıklamayı resmi sitesinden yayınlarken; ”Hafta sonu tüm yurtta beklenen elverişsiz hava koşulları ve ulaşımda yaşanması muhtemel sorunlar da dikkate alınarak, 11– 14 Mart tarihleri arasında oynanacak olan Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakaları 1 hafta kaydırılarak 18–21 Mart tarihleri arasında oynanacak. Bu liglerin kalan haftalarına ilişkin programlar ise daha sonra ilan edilecek. Ayrıca Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi, Kadınlar 2. Lig ve BAL müsabakaları da bir hafta kaydırıldı.” ifadelerine yer verildi.

Ordu’yu 3.Lig’de temsil eden Fatsa Belediyespor, Orduspor 1967 A.Ş; Kadınlar 2.Ligi’nde temsil eden Ünye Gücü Futbol Kulübü ve Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Ünye 1957 Spor, Ordu Gücü Futbol Kulübü ve Ulubey Belediyespor’un maçları bir hafta kaydırılmış oldu. 52 Orduspor Futbol Kulübü ise BAY geçtiği haftadan dolayı bir hafta daha fazla ara vermiş olacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!