Timur Şenyurt’a Milli Davet !

Genç Milli Takımlar tarafından gerçekleştirilen ve 2008 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 yaş altı seçmelerine Ordu Galataspor’dan kaleci Timur Şenyurt davet edildi.

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Ordu Şubesi’nin önderliğinde Milli Takım seçmeleri için yapılan 2008 doğumlu oyuncuların antrenmanı sona ererken, Milli Takım yetkilileri gelen raporları değerlendirdi ve Ordu Galataspor altyapısında yer alan Timur Şenyurt’u U14 Milli Takım seçmelerine davet edildi.

15-29 Nisan 2022 tarihleri arasında oynanacak maçlarla gerçekleştirilecek seçmeler, bu sene Antalya’da Emirhan Spor Kompleksi sahalarında organize ediliyor. Bölgelerde oluşturulan takımların yapacağı maçlar Genç Milli Takım antrenörleri tarafından izlenecek. Adana, Ankara (2), Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul (3), İzmir (2), Kayseri, Malatya, Sakarya, Samsun, Trabzon, Trakya, Van, İstanbul Amatör bölgelerinden 20 takımda toplam 400 sporcunun yer alacağı organizasyon 29 Nisan 2022 Cuma gününe kadar devam edecek.

Genç Milli Takım antrenörleri ile bölge antrenörlerinin takip edeceği maçlar sonrasında, U14 Milli Takımı ve kulüpler için oyuncu havuzu oluşturulacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!