Mart 31, 2023

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün yeni teknik direktörü Cüneyt Tiryaki, 2021-2022 sezonda iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

Cumartesi günü deplasmanda Kuşadasıspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör Cüneyt Tiryaki önemli açıklamalarda bulundu.

İki sezon önce takımın başına gelen ancak birkaç antrenmana çıktıktan sonda görevi bırakan Tiryaki, yeni sezon öncesinde yarım kalan heyecanı yaşamak İçin 52 Orduspor Futbol Kulübü ile anlaşmaya vardı. Ordulu teknik direktör, takımın ligin ilk maçında iyi bir başlangıç yapması İçin çalıştıklarını belirtti.

Cüneyt Tiryaki: “Kuşadası karşısında iyi bir sonuç alarak lige kaliteli bir başlangıç yapmak istiyoruz. Kuşadasıspor, alt ligden gelen iyi bir takım. Enerjileri de güzel gözüküyor. Önemli de transferlere imza attılar. İlk müsabakalar rakip kim olursa olsun her zaman zorlu olmuştur. Ama biz oyuncularımızla beraber bu zorlukları biliyoruz ve o zorluklara göre gerekli çalışmalarımızı yaptık. İnşallah Kuşadasıspor deplasmanında da istediğimiz lig başlangıcını yapacağımızı düşünüyoruz. Oyuncularım bu anlamda hazırlar.” ifadelerini kullandı.

Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki’nin muhtemel ilk 11 konusunda 8-9 kişiyi belirlediği ancak 2-3 kişi hakkında kararını maç günü vereceği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!