- Eylül 15, 2023
- No Comment
- 402
Tolga Katırcı Gülyalı Turnasuyuspor’da
Ordu 1.Amatör Lig takımlarından Gülyalı Turnasuyuspor, kariyerinde Orduspor ve Kabadüz Belediyespor formaları 1.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Tolga Katırcı ile…
![Tolga Katırcı Gülyalı Turnasuyuspor’da](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Tolga-Katirci.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig takımlarından Gülyalı Turnasuyuspor, kariyerinde Orduspor ve Kabadüz Belediyespor formaları 1.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Tolga Katırcı ile anlaştı.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nda mücadele edecek olan Gülyalı Turnasuyuspor’da transferler devam ediyor. Mavi-Beyazlı ekip, Ordu Futbolu’nun şampiyon apoletli sol beklerinden olan Tolga Katırcı ile anlaştı. İki sezondur Kabadüz Belediyespor forması giyen Tolga Katırcı, yeni sezonda Gülyalı Turnasuyuspor’da forma giyecek.
Futbola 52 Orduspor Futbol Kulübü altyapısında başladıktan sonra 5 yıl boyunca Esnafspor forması giyen Tolga Katırcı, 2019-2019 sezonunda Orduspor’a transfer olmuştu. Orduspor formasıyla 5 maçta şans bulan ve sezon sonunda Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan Tolga Katırcı, daha sonra ise farklı bir takım formasını giyerek şampiyonluk sevinci yaşadı.
2021-2022 sezonunda Kabadüz Belediyespor formasıyla Gülyalı Turnasuyuspor kazanan taraf olan ve Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan Tolga Katırcı, geçen sezon yine Kabadüz Belediyespor formasıyla Play-Off final etabına kadar yükselmeyi başarmıştı.
SAMET KARADAĞ