Mayıs 28, 2023

Trabzonspor Artık Fatsa’da !

Ordulu Antrenör Erden Yar’ın önderliğinde Fatsa’da faaliyetlere başlayan Trabzonspor Fatsa Futbol Okulu, seçmeleri de yaptı.

21 Temmuz tarihinde Aşıkoğlu Spor Tesislerinde gerçekleştirilen Trabzonspor Ordu Futbol Altyapı seçme sonuçları belli oldu.

Yapılan seçmeler sonucunda; Emirhan Çavlık, Y.Başaran Karaman, Ersan Töngel, Ozan Karar ve Halil Bektaş, tam burslu olarak mücadele etme hakkı kazandı.

Trabzonspor Kulübü, Ordu Futbol Okulu Altyapı Takımı 2019-2020 sezonu öncesi sporcu seçmeleri, Trabzonspor Ordu Futbol Okulu Teknik Ekibi ve İzleme Birimi tarafından değerlendirildi.

Antrenör Erden Yar; “Bu sezon Trabzonspor Futbol Okulu ve Yaşamspor olarak bir çalışma yapacağız inşallah. Yaşamspor A takımı bende ve alt yapı olarak birlikte bir proje hazırlıyoruz” diye konuştu.

Yapılan açıklamada; ” Seçmelerde başarı gösteren sporcular Trabzonspor Ordu Futbol Okullarına ön kayıt ücreti ödemeden kazandıkları burs oranları ile 2019-2020 Sezonu için 1 Eylül 2019 Tarihine kadar kayıt olmaya hak kazanmıştır. Seçmelerde burs alamayan fakat seçmelere katılan bütün öğrenciler 1 Eylül tarihine kadar ön kayıt ücreti ödemeden kayıt olmaya hak kazanmıştır. 2018-2019 Yılında faaliyetlerine başlayan Trabzonspor Ordu Futbol Okulu, kayıtlı öğrencilerinin gelişimine olanak sağlayarak Trabzonspor Futbol Kulübü prensipleri doğrultusunda şehir içi ve şehir dışı etkinlikler ile sporcuları desteklemektedir.” denildi.

Haber merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!