• Şubat 18, 2020
  • No Comment
  • 57

Trabzonspor, Fatsalı Oyuncuları Kaptı !

Ordu U-14 Ligi’nde şampiyonluk yaşayan Fatsa Anadoluspor’un genç oyuncuları Ömer Faruk Duymaz ve Yakup Emre Öztürk, Süper Ligi’in zirvesinde yer…

 Trabzonspor, Fatsalı Oyuncuları Kaptı !

Ordu U-14 Ligi’nde şampiyonluk yaşayan Fatsa Anadoluspor’un genç oyuncuları Ömer Faruk Duymaz ve Yakup Emre Öztürk, Süper Ligi’in zirvesinde yer alan Trabzonspor’a transfer oldu.

2019-2020 sezonunda 12 takımım mücadele ettiği Ordu U-14 Ligi’nde şampiyonluk sevinci yaşayan Fatsa Anadoluspor takımında başka bir sevinç yaşanıyor. Fatsa Anadoluspor U1-4 takımında forma giyen 14 yaşındaki Ömer Faruk Duymaz ve 14 yaşındaki Yakup Emre Öztürk, turnuvada gösterdiği performans ile Trabzonspor’un dikkatini çekti.

2006 doğumlu iki oyuncu 12 Şubat tarihinde Bordo-Mavili takımla sözleşmeye imza atarak, altyapıda antrenmanlarına başladı. Genç futbolcuların Trabzonspor’a transferlerinden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Fatsa Anadoluspor Kulüp Başkanı Nihat Ece: “Trabzonspor gibi büyük bir camiaya oyuncu vermenin gururunu yaşıyoruz.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Ünye Kum Futbol Turnuvası Şampiyonu Fatsa Anadoluspor !

Ünye Kum Futbol Turnuvası Şampiyonu Fatsa Anadoluspor !

Ünye Belediyesi’nin organize ettiği ve dört takımın kıran kırana mücadele ortaya koyduğu Kulüpler Arası Kum Futbol Turnuvası’nda Fatsa Anadoluspor kupayı alan…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir