• Haziran 17, 2024
  • No Comment
  • 80

Trabzonspor Şampiyonluk Kupasını Aldı

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde Final Grubu’nda mücadele eden ve tüm maçlarını kazanarak şampiyon olan Trabzonspor Basketbol Takımı, şampiyonluk kupasını aldı.…

 Trabzonspor Şampiyonluk Kupasını Aldı

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde Final Grubu’nda mücadele eden ve tüm maçlarını kazanarak şampiyon olan Trabzonspor Basketbol Takımı, şampiyonluk kupasını aldı.

2023-2024 sezonunda Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde final maçı Bursa’da oynandı. Trabzonspor Erkek Basketbol Takımı ile Tusaşspor arasında oynanan maç büyük heyecana sahne olurken Bursa’daki TOFAŞ Spor Salonu’nda Tusaşspor ile oynanan final grubu beşinci maçını Trabzonspor 74-68 kazanarak şampiyon oldu.

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi (EBBL) 2023-2024 sezonu Final Grubunda şampiyonluğa ulaşan Trabzonspor Basketbol Takımı kupasını aldı. Final Grubunu şampiyon olarak tamamlayan Trabzonspor’a şampiyonluk kupası ve madalyalarını TBF Yönetim Kurulu Üyesi Resul Kerse takdim etti.

Trabzonspor Basketbol A Takımı, final grubunda çıktığı tüm karşılaşmaları kazanarak sezonu şampiyon olarak tamamlarken, final grubunun en değerli oyuncusu ödülünü de Trabzonspor’dan Ali Yurtseven aldı. Ali Yurtseven’e ödülünü ise TBF Erkek Ligleri Direktörü Gökhan Sunter verdi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir