Transferleri Yönetim Mi Yaptı ?

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde transfer edilen 19 futbolcunun bir çoğunun yönetim tarafından transfer edildiği ve bu performansının Sinan Bayraktar ile yolların ayrılmasında etkili olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü.

2019-2020 sezonunda 52 Orduspor Futbol Kulübü ile anlaşmaya varan Ordulu teknik direktör Sinan Bayraktar, takımı ile bir maça çıktıktan sonra TFF tarafından Covid-19 pandemisi nedeniyle liglerin ertelenmesiyle birlikte yeni sezon hazırlıklarına başlamıştı. Sezon öncesinde yönetim ile sıkı bilgi alışverişi olan Bayraktar, özellikle daha önce başka takımlarda görev aldığı futbolcuları 52 Orduspor Futbol Kulübü bünyesine kazandırmaya özen göstermişti

Mevcut takımdan Ordu doğumlu olanlar çoğunlukta olmak üzere birçok kişiyle yönetimin kararı doğrultusunda yolların ayrıldığı 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, yeni sezonda takıma 19 futbol transferi yapılmıştı. Takıma transfer edilen futbolcular arasında dikkat çeken defans hattı olurken, bu isimlerin Sinan Bayraktar’ın daha önceden çalıştırdığı takım olan Artvin Hopaspor’dan olması önemli bir ayrıntı oldu.

Teknik Direktör Sinan Bayraktar’ın takıma net bir golcü transferinde ısrarcı olması yönetim bazında dikkate alınmazken, yönetimin hücum hattı konusunda transfer çalışmalarında öncü olması ve Bayraktar’ın transfer raporunun dışına çıkarak transferler yapmasının başarısızlığı getirdiği öne sürülüyor.

Kötü gidişatın faturası Teknik Direktör Sinan Bayraktar’a kesilmesine karşın sezon başında yönetimden sezonda 20 gol atan kaliteli bir golcü isteyen tecrübeli çalıştırıcıya istediği forvet alınmadı. Takıma son 4 sezonda 20 gol atan 3 golcü alındı. Onlar da yokları oynadı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!