Triatlon’un Başarılı Sporcuları Unutulmadı !

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, 2020 yılı takvimi içerisinde gerçekleştirilen Türkiye Triatlon Şampiyonası’nda dereceye girmeyi başaran Ordulu sporcuları makamında konuk ederek hediye verdi.

Oral B 2020 Puanlı Triatlon Yarışları’nın Balıkesir, Bursa, Ankara, İzmir, Antalya, Sakarya, Bartın, Edirne, Aydın, İstanbul, Karabük, Ordu, Çanakkale, Muğla, Denizli illerinde yapılırken madalyalar sahiplerini buldu. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ise turnuvanın ardından Ordulu sporcuları unutmadı.

Türkiye Triatlon federasyonu 2020 yılında gerçekleştirilen 2 yarışın sonunda oluşan ferdi ve takım halinde Türkiye sıralaması sonuçlarına göre Ferdi sıralamada M1 erkek kategorisinde 134 puanla Türkiye 1. sırada Ordu Kuzeyspor’dan Kuzey Set, M3B erkek kategorisinde 178 puanla Türkiye 3. Ordu Kuzeyspor dan Dorukhan Çelik; Takım sıralamasında M1 erkek kategorisinde 297 puanla Türkiye 1. si Ordu Kuzeyspor’dan (Kuzey SET-Doruk KILINÇ-Berat Alp AKSU) ve M1 kadın kategorisinde 219 Türkiye 4. Ordu Kuzeyspor’dan (Azra ŞENER-Zeynep KOÇ-Okyanus SET) başarılı sonuçlar almayı başardı.

M1 ve M3 kategorisinde Ferdi ve Takım halinde Türkiye sıralamasında dereceye giren Ordu Kuzey Spor Kulübü sporcuları madalya sevincini İl Müdürü Mustafa Genç ile paylaştı. Sporcuları ve antrenörlerini tebrik eden il Müdürü Genç “Elde ettiğiniz bu başarı çok kıymetli sizleri canı gönülden tebrik ediyorum. Bundan sonraki yarışmalarda başarılarınızın artarak devam edeceğine güvenimiz tam. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın imkanları ile sizlere daha çok destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sporculara çeşitli hediyeler takdim eden il Müdürü Mustafa Genç il Müdürlüğü makamının tüm sporculara 7/24 saat açık olduğunu söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!