Mart 24, 2023

TÜFAD Ordu Şubesi’nde Seminerler Başlıyor !

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nden yapılan açıklamada yeni sezon öncesinde antrenör seminlerlerinin 12 Temmuz-12 Eylül arasında yapılacağı açıklandı.

Turgut Kır’ın Başkanlığını yaptığı Ordu Futbol Antrenörler Derneği’nden Ordulu antrenörlere müjde. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nin yaptığı seminer açıklamasının ardından Başkan Kır yaptığı açıklamada 12 Temmuz’dan sonra belirlenecek bir tarihte Sürekli Antrenör Gelişim Seminerleri ve Zorunlu Antrenör Gelişim Seminerlerini yapacaklarını söyledi.

TÜFAD’tan yapılan açıklamada ise seminerlere devam edileceği belirtilerek, “Pandemi nedeniyle ara verilen UEFA lisanslara yönelik kredi sistemli “Sürekli Antrenör Gelişim Seminerleri” ve Amatör Lisanslara yönelik “Zorunlu Antrenör Gelişim Seminerleri” kaldığı yerden 12 Temmuz’dan itibaren devam edecek. 12 Temmuz ile 12 Eylül arasında yapılacaktır. Liglerin başlangıcından önce bitirilmesi hedeflenen seminerlerle ilgili TFF-TÜFAD toplantısı sonucunda alınan kararlara göre TÜFAD Şubeleri tarafından mevcut pandemi kurallarına da uygun olmak üzere seminerler düzenlenecek.” denildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!