Tüm Maçlar Seyircisiz Oynanacak !

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye’deki tüm spor müsabakalarının corona virüsü sebebiyle Nisan ayının sonuna kadar seyircisiz oynanacağını açıkladı. Kalın konuya…

 Tüm Maçlar Seyircisiz Oynanacak !

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye’deki tüm spor müsabakalarının corona virüsü sebebiyle Nisan ayının sonuna kadar seyircisiz oynanacağını açıkladı.

Kalın konuya ilişkin yaptığı duyuruda, “Spor müsabakalarının Nisan sonuna kadar seyircisiz oynanması kararı alınmıştır.” şeklinde konuştu. Bu karar Türkiye’de halihazırda 2019-20 sezonunun olağan akışı içerisinde devam etmekte olan tüm liglerle beraber ING Basketbol Süper Ligi, Türkiye Basketbol Ligi gibi organizasyonlarda oynanacak müsabakaları da kapsıyor.

3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün ligde kalan maçları olan sırasıyla Karbel Karaköprü Belediyespor, Silivrispor, 1928 Bucaspor, Çankaya Futbol Kulübü, Erzinspor, Şile Yıldızspor ve Anagold 24 Erzincanspor maçları seyircisi oynanacak.

3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor’un ise ligde kalan maçları olan Esenler Erokspor, Kocaelispor, Ağrı 1970 Spor, Elazığ Belediyespor, Payasspor, Fethiyespor ve Cizrespor maçları seyircisi oynanacak.

Ordu’da Amatör maçlarındaki seyirci konusunda nasıl bir yol izleneceği ise merak ediliyor.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir