Mart 28, 2023

Türkiye Kupası’nda Güçlü Rakip !

2021-2022 sezonu Türkiye Kupası 1.Eleme Turu kuraları çekilirken Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, 76 Iğdır Belediyespor ile eşleşti.

Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Kupası 1.Eleme Turu kuralarını çekti. 3.Lig’e yeni yükselen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün ilk turdan katıldığı Türkiye Kupası’nda rakibi ise yaptığı transferlerle dikkat çeken 76 Iğdır Belediyespor oldu.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü gibi bu sezon TFF 3. Lig’e yükselen 76 Iğdır Belediyespor transfer politikasını Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig’den oyuncuları alarak gerçekleştirdi. Iğdır ekibi şu ana kadar başta Batuhan Karadeniz olmak üzere Süper Lig ekibi Hatayspor’dan Soner Örnek ve Mesut Çaytemel, tecrübeli isimler Alişan Şeker, Numan Çürüksu, Muhammed İldiz, Muhammed Reis ve Ali Kuçik transferleri ile dikkat çekti.

7-8-9 Eylül tarihleri içinde oynanacak olan Türkiye Kupası 1.Eleme turunda eşleşen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile 76 Iğdır Belediyespor maçının tarihi ve saati sonra açıklanacak. Karşılaşma ise Iğdır’da karşılaşacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!