• Haziran 2, 2023
  • No Comment
  • 34

Türkiye’de Tek Olan Kum Futbol Turnuvası Yine Ünye’de !

Ordu’nun Ünye İlçesi’nde düzenlenen ve Dünya’da ikinci Türkiye’de ise tek olan Manyetik Kum Futbol Turnuvası için kayıt işlemleri başlarken, bu…

 Türkiye’de Tek Olan Kum Futbol Turnuvası Yine Ünye’de !

Ordu’nun Ünye İlçesi’nde düzenlenen ve Dünya’da ikinci Türkiye’de ise tek olan Manyetik Kum Futbol Turnuvası için kayıt işlemleri başlarken, bu sene düzenlenecek olan turnuvaya son kayıt 23 Haziran olarak belirlendi.

Türkiye’de tek olan Geleneksel Manyetik Kum Turnuvasına bu yazın da Ordu’nun Ünye İlçesi ev sahipliği yapacak. Ünye Belediyesi’nin ev sahipliği yapacağı Manyetik Kum Futbol Turnuvası’na yine her sene olduğu gibi büyük ilgi gösterilmesi bekleniyor. Atatürk Parkı Halı Saha Tesisleri’nde oynanacak olan turnuvada son kayıt 23 Haziran’da sona erecek.

Ordu ve Samsunlu futbolseverlerin yakından takip ettiği Manyetik Kum Futbol Turnuvası’nda geçen sezon şampiyonluğu Nuriye Mahallesi göğüslerken, Yeni 11 Ateş ikinci, Pehlivanlar İnşaat ise üçüncü olmuştu. Kulüpler turnuvası kapsamında ise turnuvada Fatsa İlçesi takımları damga vururken Fatsa Belediyespor’un şampiyonluğuna Fatsa Yaşamspor ikinci, Fatsa Yalıköyspor üçüncü olarak turnuvayı bitirmişti. Kadın Futbol Takımları arasında ise kupaya ulaşan ekip Rüsumat-4 Gençlik ve Spor olmuştu.

Manyetik Kum Futbol Turnuvası’ne başvurmak isteyen takımların Ünye Atatürk Parkı Halı Saha Tesislerine başvurmaları gerektiği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Manyetik Kum Voleybol Turnuvası Kayıtları Sürüyor !

Manyetik Kum Voleybol Turnuvası Kayıtları Sürüyor !

Yaz aylarının sportif eğlence anlamında vazgeçilmezlerinden birisi olan Plaj Voleybolu, her sene olduğu gibi bu sene de Ordu’nun Ünye Ilçesi’nde büyük…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir