Mart 26, 2023

U-19 İlk Hafta Maçlarına Ceza Yağdı !

2019-2020 sezonu U-19 Ligi’nde ilk hafta oynanan İdman Yurdu-Altınordu Belediyespor ve Merkezspor-Kirazlimanıspor maçları sonrasında ceza yağdı.

Yeni sezonun başladığı Ordu U-19 Ligi maçları adeta cezalarla başladı. İlk haftada oynanan İdman Yurdu-Altınordu Belediyespor ve Merkezspor-Kirazlimanıspor maçlarında yaşanan maçların ardından Disiplin Kurulu kararları açıklandı ve 3 futbolcuya toplamda 10, bir yöneticiye de 21 gün ceza verildi.

İl Futbol Disiplin Kurulu Av.Uğurtan KILIÇ başkanlığında toplan disiplin kurulu, iki karşılaşma hakkında şu cezaları verdi.

”İdman Yurdu-Altınordu Belediyespor maçında yaşanan olaylarla ilgili olarak İdman Yurdu U-19 takımı futbolcusu Muhammet Arslan 3 müsabakadan men cezası alırken, yönetici Ercan Akdin’e 21 gün hak mahrumiyeti cezası verildi,

Merkezspor-Kirazlimanıspor maçında yaşanan olaylarla ilgili olarak ise Kirazlimanıspor U-19 takımı futbolcusu Akın Demir’e 4 ve yine Kirazlimanıspor U-19 takımı futbolcusu Umut Aydoğan 3 karşılaşmadan men cezası aldı.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!