U12 ve U11 Ligleri Başlıyor !

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, 2021-2022 sezonu Ordu U12 ve U11 Ligleri 28-29 Mayıs’ta başlayacak.

2021-2022 sezonunda Ordu’da Amatör Ligler ve birçok altyaş kategori ligleri sona ermesin ardından futbol heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Ordu’da hafta sonu U12 ve U11 Ligleri start alacak.

Her iki ligde 3 grupta oynanacak olan müsabakalarda toplam 30 takım mücadele edecek. Çift devre oynanacak maçların ardından gruplarda ilk 2 sırayı alan takımlar Play-Off oynamaya hak kazanacaklar.

28-29 Mayıs tarihlerinden başlayacak olan lig öncesi açıklamada bulunan Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır “Yerel liglerimizin en alt kategorisi olan U12 ve U11 Liglerimizin programı belli oldu. Türk futbolunun geleceğinin ilk filizleri olarak adlandırılan bu liglerimiz bizim için son derece önemli. Altınordu, Ünye ve Fatsa ilçe merkezlerimizde oynanacak olan müsabakalarımızın tamamı İlçe Statlarında oynanacaktır. Normal sezonun ardından gruplarında ilk iki sırayı alan takımlarımız plaf off oynayacaktır. Son derece güzel bir lig olacağını düşünüyorum. Şimdiden tüm takımlarımıza antrenörlerimize ve sporcularımıza yeni sezonun hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah kazasız ve mutlu bir sezon geçiririz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!