- Ağustos 20, 2023
- No Comment
- 178
U15 Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonası Ordu’da Törenle Sona Erdi
Ordu’da Yeni Ordu Stadyumu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen U15 Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonası Makaralı Yay Bireysel Madalya Töreni ile sona…
![U15 Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonası Ordu’da Törenle Sona Erdi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/IMG_3287.jpeg)
Ordu’da Yeni Ordu Stadyumu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen U15 Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonası Makaralı Yay Bireysel Madalya Töreni ile sona erdi.
Türkiye’de Geleceğin Okçuları hedefi Ordu’da vurdu. U15 Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonası Ordu’da dereceye giren takımlar belli oldu ve madalyalarını aldı. 16 Ağustos’ta eleme turları ve sıralama atışları ile başlayan şampiyonanın ikinci gününde U15 Klasik Yay Erkek, Kadın ve Karışık takımlarda derece elde eden takımlar belli oldu.
U15 Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonası 5. gün yarışları Makaralı Yay Bireysel Madalya Töreni ile sona erdi. Dereceye giren sporcular ise madalya aldı ve büyük sevinç yaşadı.
Ordu’da düzenlenen U15 Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonası organizasyon anlamında sınıfı geçerken ilerleyen dönemlerde de böyle organizasyonların düzenlenme ihtimali oluştu.
SAMET KARADAĞ