- Temmuz 29, 2023
- No Comment
- 104
U17 Kadınlar Ligi’nde Şampiyon Rüsumat-4
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve 33 farklı grupta yapılan U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın Ordu etabında sahaya çıktığı üç maçı…
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve 33 farklı grupta yapılan U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın Ordu etabında sahaya çıktığı üç maçı da yenen Rüsumat-4 Gençlik ve Spor U17 takımı şampiyon oldu ve son 32 takım arasına kaldı.
U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası heyecanı hem tüm Türkiye’de hem de Ordu’da yaşandı. Ordu’da 52 Yalıköyspor, Ordu Parsspor, Rüsumat-4 Gençlik ve Spor ile Ünye Gücü Futbol Kulübü takımlarının yer aldığı U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda şampiyon belli oldu.
Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde düzenlenen turnuvada Rüsumat-4 Gençlik ve Spor U17 takımı üç maçını da kazandı. Hakan Yurdakul’un öğrencileri U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası Ordu etabında şampiyon oldu ve Türkiye genelinde 98 takım arasında son 32’ye kalmayı başardı.
Son maçında Fatsa ekibi 52 Yalıköyspor U17’yi 3-0 gibi net bir skorla yenmeyi başaran Rüsumat-4 Gençlik ve Spor U17, Ordu’yu U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası son 32 turunda temsil edecek.
SAMET KARADAĞ