• Eylül 27, 2022
  • No Comment
  • 69

U20 Serbest Güreş Şampiyonası Ordu’da Yapılacak!

Ordu Valiliği uhdesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Sen Bir Ordusun tarafından organize edilecek U20 Serbest Güreş Turnuvası, Ordu…

 U20 Serbest Güreş Şampiyonası Ordu’da Yapılacak!

Ordu Valiliği uhdesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Sen Bir Ordusun tarafından organize edilecek U20 Serbest Güreş Turnuvası, Ordu ev sahipliği yapacak.

Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda 10 ilden yaklaşık 500 antrenör ve sporcunun katılımı ile gerçekleştirilecek turnuvanın açılış seremonisi 29 Eylül 2022 Perşembe Saat 14:00’da yapılması planlanıyor. Güreş müsabakaları 29 Eylül Perşembe günü saat 10:00’da start alacak.

Karadeniz-Ordu U20 Serbest Güreş Turnuvası büyük bir heyecanla bekleniyor. Hem gençlerin spor yeteneklerini gerçekleştirecekleri hem çeşitli ödüller kazanabilecekleri hem de Karadeniz ve Ordu’nun tanıtımı açısından müthiş bir etkinlik sizleri bekliyor.

BKM’nin unutulmaz isimlerinden Metin Yıldız ve Tiyatro Oyuncusu Ceylan Yıldız ise Ordu’nun ev sahipliği yapacağı Karadeniz-Ordu U20 Serbest Güreş Turnuvasında Şakalı Şarkılı Kabare Gösterisi ile Ordulu sevenleri ile buluşacak.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir