Ufuk Uysal Görüşme Odasına !

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk hedefleyen ancak son üç maçta yedi puan ve liderliği kaybeden Ünye 1957 Spor’da, Teknik Direktör Ufuk Uysal’ın geleceği tartışılmaya başlandı.

2021-2022 sezonunda sezon başı ve devre arasında yaptığı transferlerle, transfer şampiyonu olan Ünye 1957 Spor’da işler saha içerisinde ise yolunda gitmiyor. Üst üste alınan iki beraberliğin ardından gelen Eynesil Belediyespor mağlubiyeti, camiada moralleri oldukça düşürdü.

Sezona Çağlar Çakır gözetiminde başlayan ancak dördüncü haftada gelen Sebat Gençlikspor mağlubiyeti ile teknik direktör değişikliğine giren Ünye 1957 Spor, bu seçeneği yeniden düşünüyor. Çağlar Çakır’ın ardından göreve gelen Ufuk Uysal gözetiminde 10 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan Ünye 1957 Spor, zirveden ise uzaklaştı.

Ligde ertelenen Görelespor maçı ile birlikte 3 maçı kalan Ünye 1957 Spor, lider Eynesil Belediyespor’un 4 puan gerisinde 3.sırada yet alıyor. Ünye 1957 Spor yönetiminin kalan maçlarda Ufuk Uysal ile devam edip etmeyeceği konusunda karar alması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!