Mart 24, 2023

Ulaş Tepe’den Gülyalı Turnasuyuspor’a Tam Destek !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Gülyalı Turnasuyuspor’a, Gülyalı İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe’den tam destek geldi.

2021-2022 sezonunda öncelikli olarak Play-Off hedefi ile sezona başlayan ve aldığı sonuçlarla taraftarlarını sevindiren Gülyalı Turnasuyuspor’a ikinci yarı öncesinde önemli bir destek geldi. Geçmiş sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da Gülyalı Turnasuyuspor’un yanında olduğunu belirten Gülyalı İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe, tam destek dedi.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan genç başkan Tepe: ‘İlçemizi amatör ligde başarıyla temsil eden ve ilk yarıyı namağlup lider kapatan Gülyalı Turnasuyusporumuz için belediye bütçemizden mevzuatın öngördüğü en yüksek limitte maddi destek sağlıyoruz. Bu sezona ait destekleme ödemelerini gerçekleştirdik. Ayrıca kulübümüze ilçemiz sınırları içerisinde saha kazandırmakla ilgili gayretimiz de devam ediyor. Şampiyonluk yolunda kulübümüze ve sporcularımıza başarılar diliyorum. Dün olduğu gibi bugün de hep destek tam destek’ açıklamalarını yaptı.

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig A Grubu’nda mücadele eden Gülyalı Turnasuyuspor, sezonun ilk yarısında oynadığı 7 maçta 6 galibiyet ve 1 beraberlik alarak grubunu lider bitirmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!