Ulubey Belediyespor, Ordu 1.Amatör Küme A Grubu’nun ilk devresini lider tamamlamayı başarırken, oynadığı futbolla da şampiyonluk adaylarından biri olduğunu gösterdi.

Ligin ilk yarısında çıktığı 9 müsabakada 8 galibiyet 1 beraberlik alan Ulubey Belediyespor, topladığı 25 puanla liderlik koltuğunu kimselere bırakmadı. Teknik Direktör Şenol Yılmaz önderliğinde bir şampiyonluk daha yaşamak isteyen yeşil siyahlılar, adım adım hedefe yürüyor.

Oynadığı tüm karşılaşmalarda rakiplerine sahayı dar eden Ulubey, kolay gole gitmesinin yanı sıra kalesini de çoğu maçta gole kapattı. Rakip filelere tam 40 gol gönderen Ulubey Belediyespor, kendi kalesinde ise sadece 7 gol gördü.

“Her şey yolunda”

İlk devrede iyi mücadele ettiklerini ancak ikinci yarıda bunun da üzerine koymaları gerektiğini savunan Teknik Direktör Şenol Yılmaz; “İlk yarı bizim için iyi geçti diyebiliriz. Ancak daha iyisini yapabilecek kapasitemiz var. Sadece tek maçta puan kaybettik. Onda da Kumruspor ile berabere kaldık. Oynadığımız tüm müsabakalarda mücadeleyi ön plana çıkardık. Artık ilk devre geride kaldı. Artık ikinci yarıya hazırlanıyoruz. Devre arasında bazı takviyelerimiz olacak. Takımın gücüne güç katmak istiyoruz. İnşallah her şey yolunda giderse hedefimize de ulaşmak istiyoruz” dedi.

“Hedefimiz şampiyonluk”

Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyleyen Yılmaz, “Ulubey isminin olduğu her yerde hedef şampiyonluktur. Bu hedef için mücadele edeceğiz. Allah izin verirse de sezon sonunda bu hedefe ulaşmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ulubey Belediyespor, bundan önce iki kez peş peşe Ordu 1.Amatör Küme şampiyonluğu yaşamıştı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!