2019-2020 sezonunda mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig A Grubu’nu lider bitiren Ulubey Belediyespor’da, 1995 doğumlu Kerem Kemal Köksal ameliyat oldu.

Ordu Amatörü’nde mücadele ettiği sezonlarda şampiyonluk mücadelesi veren Ulubey Belediyespor, henüz belirlenmeyen sezonu A Grubu’nu lider bitirmişti. Yeşil-Siyalı ekipte, yaz ayının gelmesiyle birlikte sezon başında transfer edilen Kerem Kemal Köksal ameliyat masasına yattı.

Sezon içerisinde yaşadığı bir sakatlıktan dolayı ağrıları bulunan genç orta saha, başarılı bir menüsküs ameliyatı geçirdi. Sezonu kapatan Köksal, yeni sezona hazır hale gelmek istiyor. Ulubey Belediyespor’a şampiyon olmak için gelen Köksal’ın, bu şampiyonluğu yeni sezonda yaşamak istediğini söyledi.

25 yaşındaki oyuncu futbola Orduspor’da başlarken; sırasıyla 52 Orduspor Futbol Kulübü, Altınordu Belediyespor, Gölköyspor, Akyazı Gençlikspor, Kirazlimanıspor, Perşembespor ve son olarak Ulubey Belediyespor formaları giydi. Köksal, kariyerinde 2013-2014 sezonunda o dönem adı İl Özel İdarespor olan 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Ordu 1.Amatör Küme şampiyonluğu yaşamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!