- Ağustos 31, 2022
- No Comment
- 84
Ulubey Belediyespor Hazırlık Maçında Tek Attı ! 1-0
Bölgesel Amatör Lig ekibi Ulubey Belediyespor, sezon öncesi hazırlık kapsamında Atakum Belediyespor ile oynadığı hazırlık maçını 1-0 kazandı. 2022-2023 sezonu…
Bölgesel Amatör Lig ekibi Ulubey Belediyespor, sezon öncesi hazırlık kapsamında Atakum Belediyespor ile oynadığı hazırlık maçını 1-0 kazandı.
2022-2023 sezonu öncesinde hazırlıklarına Serkan Karadeniz önderliğinde başlayan Ulubey Belediyespor, hazırlık maçlarına da başladı. Yeşil-Siyahlı ekip, ilk hazırlık maçında Bölgesel Amatör Lig ekibi Atakum Belediyespor ile karşı karşıya geldi.
İki ekip arasında oynanan karşılaşmanın ilk yarısında iki birbirini tartı. İkinci yarıda da yapılan oyuncu değişiklileri maçın temposunu düşürürken, karşılaşmanın tek golünü ise Ulubey Belediyespor’un yeni transferi Furkan Korkmaz kaydetti.
Ulubey Belediyespor, 2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de 4.Grup’ta yer alırken rakipleri ise Ünye 1957 Spor, Atakum Belediyespor, 1926 Bulancakspor, Cumhuriyet Üniversitesi, Çarşambaspor, Erzincan Ulalarspor, Görelespor, Gümüşhane Türk Telekom, Karasamsunspor, Niksar Belediyespor, Samsun Büyükşehir Belediyespor, Suluova Sebatspor ve Tokat Belediye Plevnespor oldu.
SAMET KARADAĞ