- Ağustos 15, 2023
- No Comment
- 211
Ulubey Belediyespor Ligde Yer Alacak Mı?
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor’da 14 Ağustos’ta yapılan Genel Kurul hakkında herhangi bir ses çıkmazken,…
![Ulubey Belediyespor Ligde Yer Alacak Mı?](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/ulubey-belediyespor.jpeg)
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor’da 14 Ağustos’ta yapılan Genel Kurul hakkında herhangi bir ses çıkmazken, gözler ise hem 21 Ağustos hem de Ulubey Belediyespor’un yeni sezonuna çevrildi.
İki sezondur Bölgesel Amatör Lig’de mücadele ettikten sonra geçen sezon Play-Out maçında Perşembespor’a kaybeden Ulubey Belediyespor, Ordu 1.Amatör Lige dönmüştü. Ordu 1.Amatör Lig’de daha önce şampiyonluklar yaşayan Ulubey Belediyespor’da yeni sezon öncesinde ise takımın geleceği konusunda soru işaretleri her geçen gün devam ediyor.
Ulubey Belediyespor’da uzun süredir başkanlık görevinini yapan Soner Poyraz’ın ilk olarak geçen sezonun devre arasında görevini bırakma isteği askıya alınırken, Poyraz akabinde sezon biter bitmez görevi bırakmıştı. Soner Poyraz yeni sezonda Ulubey Belediyespor başkanı olmayacağını her fırsatta yinelerken, 14 Ağustos’ta yapılması gereken Ulubey Belediyespor Genel Kurulu’nda sonuç çıkmadı. Ulubey Belediyespor’dan da kongre ile ilgili açıklama henüz gelmedi.
Ulubey Belediyespor yeni sezonda ise C Grubu’nda 52 Yalıköyspor, Eskipazarspor, Fatsa Yaşamspor, Galataspor, Kotyora Futbol Kulübü, Ordu Gücü Futbol Kulübü, Rüsumat-4 Gençlik ve Spor ve Ünye Gençlerbirliği ile birlikte aynı grupta yer alıyor.
SAMET KARADAĞ