Ulubey Belediyespor Sahaya İndi !

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor, yeni sezonun ilk antrenmanını yaptı.

Kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor, topbaşı yaptı. Teknik Direktör Yalçın Gürsoy gözetiminde ilk antrenmanı yapan Ulubey Belediyespor’da, yeni transferler de takımda yer aldı.

Ulubey İlçe Stadyumu’nda toplanan Ulubey Belediyespor’da Kulüp Başkanı Soner Poyraz, Sportif Direktör Şenol Yılmaz, Teknik Direktör Yalçın Gürsoy ve ekibinin yanı sıra 21 futbolcu katıldı. Ulubey Belediyespor, 17 Nisan’da başlaması beklenen lig öncesinde çalışmalarına devam edecek.

Ulubey Belediyespor şu ana kadar iç transferde Muhammed Can Şirin ve Alihan Akyol, dış transferde ise Muhammed Büyükçamsarı, Mustafa Yüksektepe, Muhammed Aycan, Ömer Faruk Gürcüoğlu, Necati Can Öztürk, Asım Can Çaykıran, Kaan Kars, Necati Demirbaş, Mehmet Cem Kısa, Abdullah Yurttaş, Salih Bölükbaşı, Yunus Emre Can ve Berat Tuna Kaya ile anlaşmaya vardığını açıklamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!