Mart 31, 2023

Ulubey Belediyespor’da Çift Antrenman !

Tarihinde ilk kez mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig öncesinde, DSİ’de kampa giren Ulubey Belediyespor antrenmanlarını günde iki kez yaparak sürdürüyor.

2021-2022 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor sezon öncesinde 1.Etap çalışmalarını Ulubey’de yaparak tamamlamıştı. Yeşil-Siyahlı ekip sezonun 2.Etap çalışmaları çerçevesinde Ordu Efirli’de bulunan DSİ’de kampa girerken hazırlıklarını ise Perşembe İlçe Sahası’nda sürdürüyor.

Teknik Direktör Yalçın Gürsoy gözetiminde Perşembe İlçe Sahası’nda günde çift antrenmanla çalışmalarını sürdüren Ulubey Belediyespor’da yeni sezon öncesinde ideal kadro planlaması yapılıyor. Ordu temsilcisi, Ünye 1957 Spor ve Altınordu Belediyespor ile birlikte mücadele edeceği ligde ilk olarak kontenjan sıkıntısına takılmamak için ligi Ordu ekiplerinin önünde bitirmek istiyor.

Ulubey Belediyespor şu ana kadar transferde Emir Berk Yılmaz, Birkan Aydın, Oğuzhan Aydın, Alihan Akyol, Muhammed Can Şirin, Yunus Emre Can, Resul Duman, Kamil Can Keskin, Furkan Pekşen, Sebahattin Tanrıverdi, Evren Demir, Oğuzhan Aydın, Kaan Kars, Muhammed Büyükçamsarı ve Mehmet Cem Kısa ile anlaştığını açıklamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!