Ulubey Belediyespor’da Kamp Sona Erdi !

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ulubey Belediyespor’da, sezon öncesi 2.Etap kamp çalışmaları sona erdi ve takım izne çıktı.

2022-2023 sezonunda mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig’de ilk olarak Ulubey’de toplanarak kendi sahası olan Ulubey İlçe Sahası’nda hazırlıklarına başlayan Ulubey Belediyespor, daha sonra kamp çalışmalarına başlamıştı. Ordu Efirli’de yer alan Devlet Su İşleri Binası’nda kampa giren ve hazırlıklarını Perşembe İlçe Sahası’nda sürdüren Ulubey Belediyespor’da kamp sona erdi.

Teknik Direktör Serkan Karadeniz gözetiminde hazırlıklarını sürdüren Ulubey Belediyespor’da kampın ardından takıma izin veren Karadeniz, takımı yeniden topladıktan sonra 2 Ekim’de oynanacak olan Samsun Büyükşehir Belediyespor maçına hazırlanacak.

Ulubey Belediyespor yeni sezon öncesinde şu ana kadar dış transferde Cenk Boğazkesen, Hasan Kalkan, Batuhan Bahtiyar, Eray Aktaş, Furkan Korkmaz, Muhammet Ali Pala ve Murat Şahin; iç transferde ise Asımcan Çaykıran, Emir Berk Yılmaz, Kaan Kars ve Resul Duman ile anlaşıldığı açıklanmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!