- Aralık 15, 2022
- No Comment
- 69
Ulubey Belediyespor’da Sessizlik Sürüyor !
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ulubey Belediyespor’da son haftalarda alınan kötü sonuçlara rağmen teknik direktör konusunda Serkan Karadeniz hakkında herhangi…
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ulubey Belediyespor’da son haftalarda alınan kötü sonuçlara rağmen teknik direktör konusunda Serkan Karadeniz hakkında herhangi bir açıklama yapılmazken, sessizlik sürüyor.
Kulüp tarihinde ikinci sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de iyi günler geçirmeyen Ulubey Belediyespor’da, kötü sonuçlara rağmen sessizlik sürüyor. Geçen sezona Yalçın Gürsoy ile başlayan ve ikinci haftada görevden ayrılan teknik adamın ardından göreve başlayan Serkan Karadeniz ile ligde kalmayı başaran Ulubey Belediyespor’da, bu sezon ise tehlike çanları erken çaldı ve takım 11.haftanın ardından direkt olarak küme düşme potasına geriledi.
Ligin ilk maçında kaybeden ancak takibindeki iki maçı kazanarak iyi bit başlangıç yapan Ulubey Belediyespor için dördüncü haftanın ardından ise işler tersine döndü. Ulubey Belediyespor ligde son oynadığı 8 maçı kazanamazken bu maçlarda sadece iki puan aldı. Yeşil-Siyahlı ekip son dört maçını ise kaybederek hem lig kontenjanından Ünye 1957 Spor’un gerisinde kaldı hem de ligde küme düşme potasında yer aldı.
Ulubey Belediyespor’da ise alınan kötü sonuçlara rağmen Serkan Karadeniz ile yola devam edilmesine özellikle iç saha maçlarında tribünlerden tepkiler artarken, deplasmanda oynanacak olan Erzincan Ulalarspor maçında alınacak kötü sonucun ardından ligin ilk yarısının son maçı olan Karasamsunspor maçında tepkilerin daha da atacağı düşünülüyor.
SAMET KARADAĞ