- Haziran 21, 2023
- No Comment
- 72
Ulubey Belediyespor’da Son Gün Yarın
Ulubey Belediyesi ve Ulubey Belediyespor’un ortaklığında düzenlenecek olan Geleneksel Ulubey Halı Saha Turnuvası’nda kayıtlar 22 Haziran Perşembe günü sona erecek.…
Ulubey Belediyesi ve Ulubey Belediyespor’un ortaklığında düzenlenecek olan Geleneksel Ulubey Halı Saha Turnuvası’nda kayıtlar 22 Haziran Perşembe günü sona erecek.
Ulubey Belediyesi ve Ulubey Belediyespor‘un öncülüğünde Ulubey’de Geleneksel olarak düzenlenen Ulubey Halı Saha Turnuvası Covid-19 pandemi sürecinin ardından geri dönmüştü. Geçen sene 18 takımın katılımı ile iki ayrı grup şeklinde başlayan 10.Geleneksel Mahalleler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası Gruplarında ilk 4 sırayı alan takımlar Play-Off’a yükselmiş ve şampiyon Şıhlarspor olmuştu.
Daha önce 10 kez düzenlenen ve her sene büyük ilgi gören Ulubey Geleneksel Mahalleler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası için kayıtlar 22 Haziran’da sona erecek. Ulubey Belediyespor tarafından organize edilen turnuva hakkında son olarak şu bilgilendirme açıklaması yaptı.:
”Çok değerli sporseverler değerli katılımcılar 21.06.2023 günü başlatılacak olan 11.geleneksel mahalleler arası halısaha futbol turnuvası için 20.06.2023 salı günü turnuvaya katılmak isteyen bütün takım sorumlularını saat 19.00’da Ulubey belediye spor tesisleri (Halısaha mevki)’nde toplantı yapıp fikir alışverişinde bulunmak, sizlerinde görüşlerini almak üzere bekliyoruz.”
SAMET KARADAĞ